HIMARS знищив операторів БПЛА «Ланцет» і «Zala» під час роботи

Бійці Збройних сил України високоточним снарядом американської реактивної системи залпового вогню HIMARS вразили комбінований розрахунок безпілотних літальних апаратів «Zala» (розвідники) та «Ланцет» (дрони-камікадзе) російських окупантів під час роботи.

Про це, серед інших, у соціальній мережі «Х» повідомив військовий блогер Сергій Нещадим, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих нашим розвідувальним БПЛА, оператори якого скоригували удар.

Сам факт того, що наша аеророзвідка застукала своїх антиподів під час роботи в ближньому тилу агресора є вкрай приємним. Ще крутіше те, що у нас в цей момент знайшовся вільний снаряд HIMARS — він влучив в один з двох легковиків операторів, які стояли в полі поруч.

Вказується, що сталося це у Донецькій області.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Высший пилотаж на американском военно-транспортном вертолёте Boeing CH-47 Chinook

05.12.2015 - 16:48
В предлагаемом видео «Чинук», принадлежащий вооружённым силам Великобритании, показывает удивительную манёвренность, которую трудно ожидать от летательного аппарата, построенного в габаритах трамвайного вагона. Разработанный в начале 60-х годов вертолётным отделением корпорации ...

Renault Megane на скорости 195 км отправился в полет (видео)

23.09.2015
На днях на автодроме Нюрбургринг ...

Восточнее Донецка прошла огромная колонна военной техники, видео

15.08.2021
Спикер командования Объединенных сил Лидия ...