Гвардійці знищили російську гаубицю з великою кількістю снарядів

Бійці Національної гвардії України влучними скидами з безпілотного літального апарату знищили причіпну 152-міліметрову гаубицю «Мста-Б» російських окупантів разом з великою кількістю боєприпасів.

Про це повідомив народний депутат, волонтер і блогер Юрій Мисягін, оприлюднивши відповідне відео, зняте оператором того самого дрона.

Перша «бомба» (можливо, мінометна 82-мм міна, або, як мінімум, протитанкова граната) влучила прямо в гармату і вибухнула. Після цього поруч з нею один за одним вибухнули зо п’ять якихось боєприпасів – на цьому місці розпочалася пожежа. Вірогідно, загорілися ящики зі снарядами.

Друга «бомба» також влучила в гармату. Тим часом пожежа поруч з нею посилювалася і досить швидко поглинула «Мсту-Б». А ще трохи згодом решта снарядів надпотужно детонували, остаточно знищивши гаубицю.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

На шоу «Голос. Дети» девочка из Винницы довела Монатика до слез: видео

28.11.2017 - 12:54
Песня Джамалы «1944» стала счастливой для 10-летней Даши Красновецкой. Юной винничанке удалось довести до слез Диму Монатика и «звездный» тренер проекта в последние секунды нажал на кнопку. С третьей попытки ...

В Виннице мужчина создал лыжи для хождения по воде, видео

13.08.2021
Две березовых ветки, пластиковые трубы, ...

Новозеландцы смогут заправлять автомобили пивом

21.08.2015
Теперь новозеландцы могут заправлять свои ...

Оригинальный бутерброд на завтрак

11.11.2015
Предлагаем Вам оригинальный, и что ...