ГУР знищило чотири РЛС окупантів в Криму

В окупованому Криму в результаті успішної операції Головного управління розвідки Міністерства оборони України вчора знищено три дороговартісні системи протиповітряної оборони російських окупантів.

Мова за дві радіолокаційні станції «Каста-2е2» і ще одну РЛС «Подльот». Про це сьогодні на своїх медіаресурсах повідомила пресслужба ГУР МОУ, оприлюднивши ілюстративну фотографію.

Як саме знищувалася ворожа техніка, не вказано. Швидше за все, то були повітряні удари ракетами чи дронами-камікадзе, які завдавалися по розвіданим ГУР МОУ цілям. Хоча не можна виключати й диверсії.

Заодно в повідомленні нагадується, що ще одна РЛС «Подльот» загарбників вартістю в п’ять мільйонів доларів була знищена розвідниками в Криму позавчора.

З урахуванням того, що цілями успішних ударів стали виключно РЛС, ймовірне застосування антирадарних ракет.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гройсман раскритиковал решение НКРЭКУ по введению доплат за газ: видео

01.04.2017 - 19:18
Премьер-министр Владимир Гройсман требует пересмотра решения НКРЭКУ об абонплате за поставку газа населению. В Facebook глава правительства разместил видеообращение, в котором отметил, что хотя Нацкомиссия и не подчиняется Кабмину, но ...

ВСУ уничтожили бронетехнику террористов: видео

27.02.2019
Украинские ПТУры уничтожили броневик и ...