Громадян Росії на Вінниччині позбавили прав власності на 130 га землі

Упродовж 2023 року органами прокуратури Вінниччини до судів подано 93 позовні заяви щодо конфіскації в громадян фашистської РФ земель сільськогосподарського призначення загальною площею 243 га вартістю 19,4 млн грн.

Як повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури, судами задоволено 42 позови щодо ділянок площею 130 га вартістю 8,4 млн грн. Виконано 11 рішень суду щодо земельних ділянок площею 31,4 га вартістю 6,4 млн гривень.

Для прикладу, за сприяння Могилів-Подільської окружної прокуратури виконано рішення Могилів-Подільського міськрайонного суду за позовом прокуратури до російської громадянки про припинення права власності на земельні ділянки шляхом їх конфіскації на користь держави Україна.

«Йдеться про землю сільськогосподарського призначення загальною площею 9,3 га вартістю близько 2 млн грн на території Вендичанської громади, яку росіянка отримала в спадщину у 2018 році та надалі віддала у довгострокову оренду місцевому агропідприємству», — йдеться у повідомленні.

Тож переважна більшість громадян РФ, в яких конфіскували землю, є місцевими уродженцями, які переїхали до Росії та отримали там громадянство. Вони не розірвали стосунки з новою батьківщиною, тож підтримують політику Путіна, направлену на знищення української нації.

«У 2024 році у цій сфері прокуратурою вже подано 9 позовів, судами задоволено 7 позовів та виконано 1 рішення суду», — додають у прокуратурі.

Позовна робота ведеться на виконання ст. 81 Земельного кодексу України, якою передбачено відчуження земель сільськогосподарського призначення, прийнятих у спадщину іноземними громадянами та особами без громадянства, протягом року з моменту спадкування.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В ответ на американские санкции бабушки Путина разбили кирпичом технику Apple, видео

28.08.2018 - 10:38
На странице паблика «Роисся 24» в Facebook опубликовано видео с перфоманса российских пенсионерок. Они решили демонстративно ответить США на санкции в отношении РФ и провели «айфонную» акцию. Немолодые женщины назвали ...

Взрыв и пожар в жилом комплексе Лондона: видео

23.01.2017
В жилом комплексе восточной части ...

Ручной лебедь с Вишенского озера стал звездой: видео

07.12.2017
Как правило, обитающие на водоемах ...