Глава УГКЦ після слів Папи порадив йому піти до Сповіді

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у Нью-Йорку після слів Папи Римського Франциска про «білий прапор» заявив, що в Україні нікому на гадку не спадає здатися.

Про це йдеться на сайті УГКЦ.

«Я вам хочу одне сказати від народу з України. Україна зранена, але нескорена! […] Україна змучена, але вона стоїть і вистоїть! Повірте мені, нікому й на гадку не спадає здатися. Навіть там, де сьогодні ідуть бойові дії; послухайте наших людей в Херсоні, Запоріжжі, Одесі, Харкові, Сумах…

Приїдьте в Україну і подивіться! Хто з вас не вірить у перемогу України – йдіть до Сповіді! Бо це означає, що ми мало довіряємо присутньому в тілі українського народу живому Богові», — сказав Святослав.

У Ватикані пояснили слова Папи – що закликає до припинення вогню та відновлення переговорів, а не капітуляції України. Але це недолуге виправдання на тлі різкого несприйняття слів Франциска в Україні. Адже в його відповіді також йшлося про те, що Україна перебуває в ролі переможеної.

Нагадаємо, ще рік тому Франциск повернувся до своєї «миротворчої» риторики, яка фактично полягає у знятті з Росії повної відповідальності за війну проти України. Мовляв, не тільки вона винна. Так, у березні 2023 року в інтерв’ю швейцарсько-італійській телерадіокомпанії RSI він стверджує, що війну в Україні підживлюють імперські інтереси не тільки Росії, а й інших сторін.

Папа зазначив, що готовий до розмови з президентом РФ Путіним. Про що? Щоб той вивів війська з України і погодився на репарації? Звісно, ні. Про таке Франциск не каже…

«Я б говорив з ним так само чітко, як я говорю на публіці. Він освічена людина. На другий день війни я був у російському посольстві при Святому Престолі, щоб сказати, що готовий поїхати до Москви, якщо Путін залишить мені вікно для переговорів. Лавров написав мені, що дякую, але зараз не час. Путін знає, що я доступний» — сказав він.

«Але там є імперські інтереси, не тільки імперські інтереси Росії, але й інших імперій. Для імперії властиво ставити нації на друге місце» — додав Папа.

Війну РФ проти України він характеризує як світову.

«За трохи більше ніж сто років було три світові війни: 14-18-го, 39-45-го і ця, яка є світовою війною. Вона почалася по крихтах, а тепер ніхто не може сказати, що це не світова війна. Всі великі держави втягнуті в неї. Поле бою — це Україна. Там воюють усі» — зазначив Франциск.

За його словами, це змушує замислитися про індустрію озброєнь: «Ведеться війна, продається стара зброя, випробовується нова».

Тобто він навіть не допускає, що світ із задоволенням витрачав ці кошти на розвиток, технології, медицину, а ВИМУШЕННИЙ спускати на зброю, щоб не загинути під навалою фашистської російської чуми! З таким мисленням керівника однієї з Церков, на жаль, людству важко розраховувати на легкі перемоги над злом.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ляшко и Мосийчук подрались в Раде с охранником Медведчука: видео

15.11.2016 - 13:42
В стенах украинского парламента произошла драка. Олег Ляшко и Игорь Мосийчук подрались с человеком в камуфляже. Охране ВР удалось быстро прекратить драку. Сам Ляшко пояснил, что человек в камуфляже — ...

Бойцы АТО добыли крутой боевой трофей: видео

20.02.2017
Военные показали трофей, добытый с ...

Кота застукали за поеданием огурцов на грядке

17.09.2016
Большинство из нас, почему-то уверены, ...