Глава Пентагону відреагував на візит Сі Цзіньпіна до Путіна

Зустріч лідера КНР Сі Цзіньпіна з главою Кемля Володимиром Путіним є «тривожним сигналом», який може вказувати на зростаючу підтримку Росії Китаєм. Про це у четвер, 23 березня, заявив голова Пентагону Ллойд Остін.

За його словами, зустріч Сі з Путіним стала «демонстрацією підтримки». 

«Візит Сі до Путіна та його багатоденне перебування там, я думаю, надсилає дуже тривожний меседж, меседж підтримки», — сказав міністр оборони США.

Водночас Остін зазначив, що фактів про передачу Китаєм летального озброєння Російській Федерації поки що немає.

Остін також наголосив, що надання Китаєм матеріальної підтримки РФ може вплинути на продовження війни.

Так званий мирний план Китаю щодо війни Росії проти України навряд чи має хоч один шанс на втілення. Бо не є таким…

21 березня на ньому поставив хрест навіть Путін, хоча його визначення, як це часто буває, не відповідали сенсу сказаного.

«Безумовно, ми не оминули увагою ситуацію навколо України. Вважаємо, що багато з положень запропонованого Китаєм «мирного плану» співзвучні російським підходам і можуть бути взяті за основу для мирного врегулювання, коли до нього будуть готові на Заході і в Києві. Але поки що такої готовності з їхнього боку ми не спостерігаємо», – заявив Путін під час пресконференції з лідером Китаю Сі Цзіньпіном.

Нагадаємо, що в китайському плані відсутній головний пункт, без якого він категорично не влаштовує Україну. А саме немає пропозиції щодо виведення російських військ з території нашої країни. А припинення вогню і мирні переговори — це як раз те, що хоче Кремль. Як і врахування неадекватних марень щодо якихось гарантій безпеки.

На те саме вказують і в Держдепі США, і в Британії, і в керівництві НАТО.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице копы жестко расправились с водителем, который им посигналил: видео

30.04.2018 - 00:55
В Виннице произошел конфликт между молодым водителем и патрульной полицией, который вызвал бурную реакцию и обсуждение не только в городе, но и в стране из-за публикации резонансного видео. Водителя в ...

Бандера добрался и до Винницы (видео)

07.12.2015
Человек, совсем недавно взорвавший интернет ...

Украина провела успешные испытания нового оружия: видео

24.11.2016
Украина продолжает разрабатывать и выпускать ...