Гайдай розповів про успіхи Сил оборони під Кремінною

Біля окупованих Сватового і Кремінної Збройні сили України потрохи просуваються вперед. Заявивши про це, голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, зробив кілька застережень.

Головне: те, що наші диверсійно-розвідувальні групи заходять в окремі села і на трасу Р-66, де знищують загарбників, ще не означає їх визволення. Мало того, ворог й сам невдало, але все-таки контратакував наші позиції в районах Стельмахівки та Макіївки, а це досить далеко від тої самої траси Р-66 та сіл на ній.

В свою чергу, авторитетний укладач фронтових мап «deepstatemap.live» відмітив певне просування ЗСУ з боку Білогорівки в сторону Кремінної. Разом з тим, він показав і просування ворога північніше і південніше.

Дивись скріни карт за друге й третє січня. На останньому ми червоними й синьою стрілочками умовно позначили місця просування відповідно загарбників і наших захисників.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Мосийчук с костылем накинулся на Саакашвили: видео

23.11.2017 - 12:10
В прямом эфире на телеканале NewsOne произошел занятный инцидент. Степан Бандера рассорил лидера «Руху нових сил» Михаила Саакашвили и «радикала» Игоря Мосийчука настолько, что последний подбежал к грузинскому политику с ...

В Киеве открыли кафе, в котором клиентов обслуживает полуголая официантка: видео

15.08.2018
Сексуально-образовательную тематику приоритетом избрали в ...

В Одессе масштабный пожар в кафе ВДВ: видео

01.05.2018
В Одессе в парке Горького ...