Футбольні фанати зі складу ЗСУ взяли в полон окупантів
Бійці Збройних сил України з числа футбольних фанатів взяли в полон двох російських окупантів. Про це з посиланням на наших захисників повідомив один з інформаційних ресурсів уболівальників.
На оприлюдненому відео, відзнятому військовослужбовцем, інтервенти з відкритими обличчями сидять на землі в затінку дерев на позиції та передають привіти фанатському угрупуванню «Арсеналу» Hoods.
В одного інтервента руки зв’язані за спиною. В іншого руки вільні; можливо, тому, що одна перебинтована – очевидно, наші захисники надали пораненому загарбнику медичну допомогу.
Передали привет братве из «Hoods»https://t.co/oHrdMDQq0t #всрф #потерьнет pic.twitter.com/ZteUCT234Y
— Necro Mancer (@666_mancer) June 24, 2025
Подпишитесь на новости
























