Фронт починає руйнуватися, російські окупанти залишають свої позиції

Російський Добровольчий Корпус підтримує військовий заколот Євгена Пригожина і приватної військової компанії Вагнера. Принаймні про це його командир розповів на відео, викладеному в телеграм-каналі РДК о 15:23.

Однак ця підтримка швидше опосередкована і моральна. Основні бойові підрозділи РДК воюють в Україні на фронті з російськими окупантами. А от партизани  РДК в РФ, судячи з усього, можуть співпрацювати з ПВК Вагнера заради повалення путінського режиму.

Також цікаво, що зі слів командира РДК власне на фронті відбуваються цікаві події: «Фронт починає руйнуватися — деморалізовані та позбавлені управління солдати армії РФ просто залишають свої позиції. У районі Бахмута та на Запорізькому напрямку бійці ЗСУ просуваються, не зустрічаючи опору».

На жаль, останню інформацію ми поки що не можемо підтвердити. Хоча наші авторитетні захисники сьогодні повідомляють про успішні контратаки ЗСУ в Бахмуті та околицях, однак там йдуть бої.

В свою чергу Легіон «Свобода Росії» в своєму Телеграм-каналі більш обережний:

«На поле боя мы с Пригожиным — враги, но сейчас он говорит правду: о том, как трусливые генералы отправляют на смерть в качестве пушечного мяса сотни тысяч россиян. Его слова показывают, что мириться с коррупцией, диктатурой, лицемерием — уже никто не будет. Мы надеемся, что война зла против зла ослабит репрессивную машину и мы с побратимами освободим Россию».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Что сгорело в небе над Львовом (видео)

25.01.2016 - 13:39
Над Львовом было заметно падение некоего небесного тела. Судя по видео, которое горожане засняли вечером 23 января 2016 года и выложили в соцсети, пролетая, объект сгорел в плотных слоях атмосферы. ...

Гройсман показал видео, как мечта воплощается в жизнь

06.08.2018
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман показал, ...