Фрідман: Дніпро-1 майже не дихає, треба констатувати смерть

Повномасштабна війна поламала не тільки мільйони людських доль, вона катком пройшлася по багатьох сферах нашого життя. Не виключення й футбол, де певна кількість команд просто зникли, деякі «згорнулися» до мінімуму у сподіваннях на відродження після закінчення війни…

Схоже, незабаром ще одна команда може припинити своє існування. Мова про одного з лідерів УПЛ — Дніпро-1. Таку заяву зробив комерційний директор В’ячеслав Фрідман.

За його словами, клуб розпродає своїх лідерів, але цих коштів не вистачить для подальшого існування, адже є ще великі борги.

Тож наразі керівництво планує закрити усі борги і закрити проєкт без скандалів.

«У нас є кошти, але на весь сезон їх не вистачить. Так, можна намагатися боротися за групу єврокубка, можна продавати лідерів, які залишаються на контракті, але чи є сенс битися в агонії?

Легше роздати борги і не мучитися. Закрити проєкт солідно — без скандалів та судів, просто через відсутність коштів на подальше існування.

Скажемо чесно: Дніпро-1 майже не дихає, треба набратися сміливості та констатувати смерть», — наводить слова Фрідмана ТаТоТаке.

Нагадаємо, що минулого сезону Дніпро-1 фінішував на четвертому місці в турнірній таблиці української Прем’єр-ліги.

Окрім проблем із фінансуванням, українські клуби Першої і Другої ліги зіштовхнулися з ризиком мобілізації гравців. Через це деякі команди залишилися без гравців віком від 27 років… 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Уезжай отсюда»: в России Путину устроили обструкцию. Видео

15.03.2018 - 15:07
В российской Махачкале школьники кричали вслед Путину: «Уезжай отсюда. Ты нам не нужен!» За несколько дней до выборов президента РФ с Владимиром Путиным случился довольно необычный казус. В столице Дагестана ...

«Шахтер» победил земляков из «Олимпика»: видео голов

19.08.2017
Донецкий «Шахтер» добыл пятую победу ...

В России угрожают захватить Беларусь: видео

21.12.2016
После достаточно скандального заявления ведущего ...

ДНР применила танки: видео

17.04.2018
Ранее мы сообщали о тяжелых ...