Фанати звинуватили Мадонну у брехні і подали на неї до суду

Фанати популярної американської співачки Мадонни звинуватили її у брехні і подали на неї до суду. Про це повідомляє видання People.

Конфлікт виник після концерту співачки в Брукліні, який вона провела 13 грудня. Двоє відвідувачів звинуватили поп-королеву у «неправдивій рекламі» після того, як її концерт у рамках Celebration Tour розпочався із запізненням. Зокрема, на квитку було вказано, що захід розпочнеться о 20:30. Натомість сама зірка почала виступати лише о 22:30.

У своїй заяві позивачі стверджують, що інформація про початок концерту артистки є «брехливою та не відповідає дійсності, а також вводить в оману». Більше того, це вже не перший випадок, коли Мадонна виходить на сцену значно пізніше зазначеного у квитку часу. Така ж ситуація повторилася і на наступних концертах у Брукліні 14 та 16 грудня.

Адвокати зірки подали клопотання про оскарження позову. Команда співачки стверджує, що час, зазначений у квитку, є інформацією про початок запуску гостей на концертний майданчик.

«Розумний відвідувач концерту зрозуміє, що двері закладу відчиняться у вказаний час або раніше. Після цього один або кілька виступів на розігріві, поки глядачі прибувають і йдуть на свої місця. Вже після того на сцену виходить головний артист», — йдеться у повідомленні команди артистки.

Виправдання виглядають не дуже переконливо.

Зазначимо, що в Україні до повномасштабного вторгнення затримка концертів була нормою протягом десятиліть. Більшість співаків (а до 2014 року й російських, які масово у нас гастролювали) розпочинали концерти з величезними затримками. Але у нас до суду ніхто не звертався, бо виграти в таких справах нереально через зв’язки артистів і телефонне право.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

НАБУ показало видео обыска Розенблата на борту самолета

20.10.2017 - 13:33
НАБУ обнародовало видео, на котором зафиксировано проведение следственных действий в отношении народного депутата Розенблата на борту самолета, которым тот намеревался вылететь в Германию. В ходе осмотра вещей депутата у него ...

Зараза ворона поиздевалась над таксой

15.11.2015
Ворона воспользовавшись тем, что собака ...