Ексгравець Барселони замість себе відправив грати до Румунії брата-близнюка

Неймовірна історія розгортається в Румунії, навколо тамтешнього клубу Динамо Бухарест.

У лютому цього року керівництво команди вирішило посилитись підписавши контракт з вихованцем Барселони Едгаром Іе. Утім, за інформацією видання marca, останні три місяці за румунський клуб, ймовірно, грав не Едгар Іе, а його брат-близнюк Еделіну Іе.

Підозри у керівництва з’явилися майже одразу, оскільки футболіст, який за них виступає, не знає англійської мови, спілкується лише португальською. І це при тому, що Едгар протягом кар’єри грав в Іспанії, Франції, Туреччині та Нідерландах, а отже мав знати міжнародну мову.

Коли ж спортсмена, який приїхав до Бухареста, попросили показати водійське посвідчення — той відмовився.

При цьому адміністратор Динамо Андрей Ніколеску запевняє, що клуб підписав Едгара Іе, оскільки він прийшов через велику та «серйозну» агенцію. Сам Едгар також всі звинувачення заперечує.

Остаточно всі крапки має розставити ДНК-тест. Якщо він підтвердить заміну, клубу можуть зарахувати технічну поразку у всіх матчах, де грав брат-близнюк.

Зазначимо, що цього сезону той, хто виступав за Динамо під прізвищем Іе, провів вісім матчів, без результативних дій.

При цьому брат Едгар Іе — Еделіну, також є професійним футболістом, а тому можливий обман не могли виявити раніше. Він починав у системі лісабонського Спортінга. Виступав за Круою, Сінфайнш, Брагу, Фелгейраш-1932, Гондомар, Фонтіньяш, Міранделу, Ресенде і Тлуховію.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео испытания новейшей ракеты Смерч

29.05.2017 - 21:46
Советник президента Юрий Бирюков у себя в Фейсбук опубликовал видео недавнего испытания новой украинской ракеты. Он назвал некоторые ее характеристики и написал, что это Смерч (кстати, накануне о Смерче говорил ...

«Динамо» выиграло у «Шахтера»: видео гола

22.07.2017
Киевское «Динамо» наконец-то сумело собраться ...

Береза вспылил на Савченко на комитете Рады: видео

05.10.2017
Сегодня во время рассмотрения комитетом ...