Екс-президент США Джиммі Картер відмовився від лікування

98-річний екс-президент США Джиммі Картер ухвалив рішення відмовитися від медичного лікування і решту днів проведе вдома, отримуючи хоспісну допомогу. Про це повідомив 18 лютого Центр Картера.

«Після серії коротких госпіталізацій колишній президент США Джиммі Картер вирішив провести час, що залишився, вдома зі своєю сім’єю і отримувати хоспісну допомогу замість додаткового медичного втручання», — йдеться в заяві організації, заснованої політиком у 1982 році.

Нагадаємо, Картер — найбільш довгоживучий екс-лідер країни в історії США.

Він був обраний на посаду президента від Демократичної партії та очолював Білий дім з 1977 по 1981 рік. На наступних виборах програв республіканцю Рональду Рейгану.

Після відставки продовжив займатися гуманітарними проектами, відомий правозахисною діяльністю. У 2002 році Картер отримав Нобелівську премію миру.

У 2015 році у нього діагностували меланому, яка поширилася на печінку та мозок. Рак був виявлений під час операції на печінці.

Тодішній президент США Барак Обама побажав одужання Картеру. «Мішель і я надсилаємо найкращі побажання президенту Картеру, щоб він швидко і повністю одужав», — заявив в серпні 2015 року Обама.

Картер тоді повідомив, що переглядає свій розклад на майбутнє і найближчим часом почне лікуватися в лікарні в Атланті, штат Джорджія. З тих пір минуло 7.5 років… Дуже суттєвий строк як для такого діагнозу і віку пацієнта.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В чем польза холодного душа

30.09.2015 - 13:52
Все знают, что холодный душ, как и другие закаливающие процедуры, полезны для здоровья. Но что именно происходит в нашем теле в процессе закаливания? Оказывается, его польза заключается в стимулировании выработки ...

Как начать прикорм младенцев

01.09.2016
Правильное введение прикорма в рацион ...