Дві російські ракети впали в Польщі. Варшава збирає Комітет нацоборони

Існує висока ймовірність, що в ході сьогоднішнього масованого ракетного удару по Україні фашистська Росія запустла дві ракети по терторії Польщі.

Скоріше за все, саме це питання буде розглядатися на засіданні Комітету Ради міністрів з питань національної безпеки і оборони, яке терміново скликав речник прем’єр-міністр Польщі Моравецький.

Про скликання Комітету повідомив речник польського уряду Пьотр Мюллер

Кореспондент Radio Zet неофіційно повідомив, що в селі Пшеводув поблизу українського кордону впали дві ракети і влучили в зерносушарки. Повідомляється навіть про загибель двох людей. На місце події прибули представники поліції, прокуратури і війська.

В той же час Radio Lublin повідомляє іншу версію. Інцидент у Пшеводові стався близько 15.40 на перевантажувальній вазі, куди заїжджають трактори з вантажами. Цю інформацію радіостанції підтвердили у місцевій поліції. За попередніми висновками, трактор, який в’їхав на ваги, раптово вибухнув. Радіо теж повідомляє про загибель двох людей.

Якщо підтвердться факт влучання російських ракет по території Польщі, то це фактично можна розцінювати як напад. Варшава за бажання зможе вимагати від НАТО задіяти 5 статтю Уставу Альянса щодо військового захисту…

В будь-якому випадку, чим далі, тим більше Кремль втрачає здоровий глузд і провокує світ на ще більш жорсткі дії у відповідь.

Нагадаємо, сьогодні Росія запустила по території України більше 90 ракет, 70 з яких вдалося збити, але інші нанесли значну шкоду об’єктам інфраструктури.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Украинско-британская компания создала уникальную бронебойную пулю: видео

24.07.2017 - 19:26
Патрон, оснащенный нею уже прошел тестирование в ВСУ Украинско-британская компания Stiletto Systems Ltd продолжает разработку новых бронебойных патронов. Сегодня, 24 июля, портал defence-blog.com сообщил о том, что разработчики презентовали новый ...

Как укладывают дороги в США (видео)

16.12.2015
У нас подавляющее большинство дорог ...