Дрони вдарили по аеродромах окупантів під Москвою
Раніше повідомлялося, що минулої ночі і вже сьогодні вранці українські ударні безпілотні літальні апарати успішно атакували підприємства військово-промислового комплексу російських фашистів в Тулі (завод з виробництва РСЗВ) і Саранську (виробник оптоволокна для дронів).
Але це були далеко не всі цілі. Новинний військовий Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» з посиланням на супутникові знімки розповів про пожежі після ударів баражуючими боєприпасами на авіабазах «Кубінка» в Московській області та «Шайковка» в Калузькій.
Відомо, що на цих об’єктах загарбники зберігають бомбардувальники «Ту-22м3» та ракети, зокрема «Х-22».
У свою чергу, російський пропагандист Ілля Туманов, який адмініструє тематичний авіаційний Телеграм-канал «Fighterbomber», прокоментував ці події наступним чином: мовляв, Україна б’є по льотчикам з пілотажних груп «Вітязі і «Стрижі», які готуються до параду до «дня перемоги» в Москві, але не зможе його зірвати.

Подпишитесь на новости
























