Дрони підірвали НПЗ в Ростовській області РФ

Внаслідок атаки українських ударних безпілотних літальних апаратів сьогодні зупинився Новошахтинський нафтопереробний завод.

Про це ближче до обіду заявив губернатор Ростовської області РФ Василь Голубєв. З його повідомлення можна зрозуміти, що системи радіоелектронної боротьби начебто знешкодили три дрони-камікадзе. Однак він сам тут же вказав, що вони впали на території НПЗ, і головне: «Технологічні об’єкти підприємства зупинені».

Зрозуміло, що зупиняти НПЗ «для профілактики» в нинішніх умовах ніхто б не став – отже, швидше за все, він все таки отримав серйозні ушкодження.

Цей НПЗ, за даними видання УП, був атакований безпілотниками ГУР МОУ. 

Нагадаємо, сьогодні вранці камікадзе завдали чотири результативні удари по потужному НПЗ в Рязані. Відео місцевих жителів однозначно вказують на великі руйнації на основних установках перегонки – цей НПЗ також навряд чи здатен працювати.

Служба безпеки України заявила, що її дрони атакували НПЗ в Рязані, Крішах під Ленінградом і Кстово під Нижнім Новгородом. Однак про результати сьогоднішніх ударів по двом останнім наразі нам нічого невідомо.

Хоча нещодавно НПЗ в Кстово вже отримав серйозні ушкодження, після чого його виробництво, за даними компанії «Лукойл», скоротилося вдвічі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Шимпанзе получила снаряженный автомат АК 47

26.12.2015 - 14:07
А на этом видео африканские боевики, с дуру, дали шимпанзе снаряженный автомат АК 47. Такая фигня получилась… ...

У Зеленского нашли прибыльный бизнес в России: видео

18.01.2019
Журналисты программы Схемы Радио Свобода ...