Дрон ЗСУ атакував ворожу позицію з окупантами

Зазвичай скиди ВОГів (заряди підствольних і автоматичних станкових гранатометів) з безпілотних літальних апаратів (найчастіше цивільних квадрокоптерів) не завдають великих втрат російським окупантам. Здебільшого легкі осколкові поранення, трохи частіші – середнього ступеню, рідко – важкі, зовсім рідко – ліквідація (якщо вибухне прямо на голові чи грудях). Те саме торкається техніки – ВОГи можуть пошкодити броньовані машини лише, якщо вибухнуть в них всередині, куди інколи потрапляють через відкриті люки.

Ось і в даному випадку відео, зняте одним з таких «ударних» дронів, вийшло видовищне, але кінцева шкода для ворога не критична. ВОГ влучив в квадратну позицію, де перебували двоє інтервентів. Від його вибуху там детонувало щось значно потужніше – з великим «феєрверком», від якого загорівся одяг на загарбниках. Однак вони вилізли з ями і самостійно загасили полум’я. А значить постраждали не так вже й сильно.

Для чого ж тоді наші захисники так часто використовують цю зброю? Відповідь проста й трохи сумна: бо не мають в достатній кількості кращої. «Байрактари» на передовій постійно не літають, адже їх збивають засоби протиповітряної оборони.

До того ж, в руках наших досвідчених операторів квадрокоптери стали високоточною зброєю. Адже артилерії чи мінометам для влучення в вище згадану позицію знадобилися б десятки, а то й сотні пострілів. Плюс ВОГ в десятки разів дешевше за снаряд, що теж дуже важливо…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Американца укусила голова убитой им змеи: видео

07.06.2018 - 18:34
В американском штате Техас мужчина пострадал от змеи, которую перед тем убил. На первый взгляд ситуация кажется казуистической. Он лопатой отрубил рептилии голову, решил ее поднять, и в этот момент ...

Появилось видео лучших в мире новогодних салютов 2018

01.01.2018
Мир ярко и празднично встречает ...