Добровольці з РДК взяли в полон групу російських окупантів

Бійці російського Добровольчого Корпусу, які воюють разом з ЗСУ проти фашистської РФ, під час нещодавнього звільнення Агрегатного заводу в частково окупованому містечку Вовчанськ у прикордонні на півночі Харківської області взяли в полон щонайменше сімох російських окупантів.

Про це служба зв’язків з громадськістю повідомила у своєму Телеграм-каналі сввечері 1-го жовтня, оприлюднивши відповідну фотографію з коментарем: «Правильно, що ці солдати вибрали життя, а не смерть за путінські палаци і яхти».

Раніше РДК, укомплектований громадянами РФ, показав кілька десятків персональних рацій інтервентів, а також їх військових квитків, зібрано на Агрегатному заводі. Дивись світлину і відео.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео уничтоженного КамАЗа террористов ДНР

02.07.2018 - 20:13
Главари ДНР в стремлении представить в черном свете ВСУ настолько завираются. что сами забывают, о чем лгали накануне. Напомним, вчера террористы сообщили, что возле Сигнального под Донецком был уничтожен КамАЗ ...