Добровольці з РДК взяли в полон групу російських окупантів
Бійці російського Добровольчого Корпусу, які воюють разом з ЗСУ проти фашистської РФ, під час нещодавнього звільнення Агрегатного заводу в частково окупованому містечку Вовчанськ у прикордонні на півночі Харківської області взяли в полон щонайменше сімох російських окупантів.
Про це служба зв’язків з громадськістю повідомила у своєму Телеграм-каналі сввечері 1-го жовтня, оприлюднивши відповідну фотографію з коментарем: «Правильно, що ці солдати вибрали життя, а не смерть за путінські палаци і яхти».
Раніше РДК, укомплектований громадянами РФ, показав кілька десятків персональних рацій інтервентів, а також їх військових квитків, зібрано на Агрегатному заводі. Дивись світлину і відео.

Подпишитесь на новости
























