До Вінницької лікарні з Німеччини передали медичне обладнання

У Вінницькій лікарні швидкої медичної допомоги встановили обладнання, яке купили і передали мешканці міста-побратима Карлсруе. Це наркозна станція та транспортний апарат ШВЛ.

«Лікарі кажуть, що це сучасні «розумні» апарати, мобільні та функціональні, дуже прості в керуванні. Таку техніку медики вже давно хотіли мати у своєму арсеналі, і завдяки нашим німецьким друзям – їхня мрія здійснилася», – зазначив мер Вінниці Сергій Моргунов.

За його словами, обладнання вже працює та рятує життя важкохворих людей.

«Купили його за кошти, які зібрали мешканці міста-побратима на благодійних заходах. І це – позитивний приклад горизонтальних взаємовідносин між нашими громадами», – додав він.

Нагадаємо, в березні в автопарку муніципальної транспортної компанії Вінниці з’явилися два нових автобуси моделі VDL Citea. Ці автобуси мають низькопідлоговий дизайн і є енергоощадними. Вони призначені для перевезення до 80 пасажирів. Це досягнення є результатом співпраці з іншим німецьким містом-партнером — Мюнстером.

Також Мюнстер надав нам допомогу в разі можливих атак на енергетичну інфраструктуру.

В даний час між містами ведуться переговори щодо співпраці в галузі медицини. Згідно з ідеєю, лікарі з Вінниці матимуть можливість проходити стажування та обмінюватися досвідом з європейськими колегами.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Композиция Джейсона Деруло (Jason Derulo) Swalla в ТОП видео 2017

30.12.2017 - 10:44
Хип-хоп упал в «глазах» YouTube Когда, на глаза попал рейтинг самых популярных видеороликов портала YouTube за 2017 год, по настоящему популярную танцевальную попсу (хип-хоп) удалось обнаружить аж на 8-ом месте. ...

Утомленная Путиным Меркель взорвала соцсети: видео

07.07.2017
Сегодня Путин в Гамбурге встретился ...

Азарова в Москве сделали экспертом по украинскому языку

03.10.2016
Российские журналисты решили провести анализ ...

Опубликовано видео, как Путин искупался в проруби

19.01.2018
Президент России Путин на Крещение ...