До Конгресу США направлено терміновий лист щодо допомоги Україні

Конгресу направлено терміновий лист щодо необхідності затвердити допомогу Україні. Його відправила директор Офісу менеджменту та бюджету США (відділ при Виконавчому офісі президента США) Шаланда Янґ. Про це повідомляє Bloomberg.

У листі, оприлюдненому Білим домом, зазначено, що припинення фінансування та надходження зброї для українців «поставить Україну на коліна на полі бою», не лише поставивши під загрозу її здобутки, а й «збільшивши ймовірність російських воєнних перемог».

«Я хочу чітко пояснити: без дій Конгресу до кінця року у нас закінчаться ресурси для закупівлі додаткової зброї та обладнання для України та забезпечення обладнанням із військових запасів США», — написала Янґ.

Вона також нагадала конгресменам, що «немає жодного чарівного джерела фінансування».

«У нас закінчилися гроші — і майже бракує часу», — підкреслила Янґ.

За підрахунками директора Офісу менеджменту та бюджету США, майже половина екстреного запиту президента буде спрямована на виробництво в США.

«Хоча ми не можемо точно передбачити, які американські компанії отримають нові контракти, ми знаємо, що фінансування буде використано для придбання передових можливостей для захисту від атак на цивільних осіб в Ізраїлі та Україні. Наприклад, системи протиповітряної оборони, побудовані в Алабамі, штат Техас, і Джорджії, а життєво важливі компоненти надходять майже з усіх 50 штатів», — зазначила Янґ.

Як очікується, цього тижня в адміністрації Байдена додатково поінформують законодавців про наслідки непродовження допомоги до кінця року.

Нагадаємо, спікер Конгресу США Майк Джонсон змінив власну думку щодо надання військової допомоги Україні. Тепер він став основним прихильником її виділення. Про це у суботу, 2 грудня, повідомляла Wall Street Journal.

«Після того, як Джонсон обійняв посаду спікера Палати представників, він спочатку критично висловлювався щодо подальшої військової допомоги Україні, проте останнім часом він заявляє, що збереження військової підтримки Києва з боку США є одним із ключових пріоритетів», — вказує видання. 

У статті підкреслюється, що у майбутньому питання збереження військової підтримки України з боку США залежатиме від здатності Джонсона переконати колег по партії схвалити рішення про виділення Києву десятків мільярдів доларів.

WSJ пише, що близькі до Джонсона політики кажуть, що він щиро хвилюється за Україну. 

«Очікується, що Джонсон надасть пакет екстреної допомоги, який включає допомогу Україні, навіть якщо йому доведеться витримати негативну реакцію правих», — вказано в повідомлені. 

Російському диктатору Володимиру Путіну не можна дозволяти «пройти маршем через Європу». Про це заявив спікер Палати представників США Майк Джонсон.

Таким чином він відреагував на запитання журналістів щодо фінансування Ізраїлю. Він підкреслив, що окрім Близького сходу, для Вашингтона пріоритетним залишається фінансування України.  

«Звичайно, ми не можемо дозволити Володимиру Путіну пройти маршем через Європу. І ми розуміємо необхідність надання допомоги Україні», — сказав він. 

Джонсон зауважив, що почувається «упевнено й оптимістично» стосовно того, що Конгрес може ухвалити додаткове фінансування як для Ізраїлю, так і для України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Дружба между сурикатами и фотографом вылилась в великолепную фотосессию: фото, видео

28.10.2017 - 14:45
Дикие животные могут быть не такими уж и дикими! Знакомьтесь, Уилл Беррард-Лукас – фотограф и друг сурикатов. А в чем выражается эта дружба – в нашем материале. 1 В этом ...

Появилось видео странного теракта в Екатеринбурге

04.09.2017
В российском Екатеринбурге произошел довольно странный ...