Для Вінниці затвердили нові тарифи на воду

В Україні з 1 січня підвищать тарифи на воду. Це стало можливим тому, що на них не поширюється мораторій, введений на інші комунальні послуги з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Відповідне рішення 27 грудня ухвалила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, йдеться на сайті відомства.

НКРЕКП обґрунтовує нові тарифи розрахунками самих водоканалів, що подають регуляторам структуру собівартості своїх послуг.

За даними регулятора, вже з 1 січня 2023 року тарифи на водопостачання та водовідведення зростуть у середньому на 10%. Це означає, що для кожного регіону України цифри у платіжках будуть різними, оскільки попередні тарифи також не були однорідними.

Спочатку НКРЕКП хотіла затвердити відразу два підвищення тарифів на воду – з 1 січня і з 1 липня. Але рішення про підвищення тарифів на воду у літній період відклали. Його розглянуть у травні 2023 року.

Як повідомляє «Вінницяоблводоканал», у Вінниці з 1 січня 2023 року діятимуть такі тарифи:

Централізоване водопостачання 13,12 грн за 1 куб.м без ПДВ і 15,744 грн 1 куб.м з ПДВ.

Централізоване водовідведення 8,23 грн за 1 куб.м без ПДВ і 9,876 грн 1 куб.м з ПДВ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гигантский 3-D принтер печатает дома целиком (видео)

25.10.2015 - 18:09
Big Delta представляет собой гигантский 3D принтер, достаточно большой, чтобы напечатать здание. Как утверждает WASP, итальянская компания, которая его собрала, он является самым большим 3D принтером в мире, и предназначен для ...

«Динамо» проигрывает в дебюте матча «Янг Бойз»: видео гола

19.10.2017
Киевское «Динамо» не удачно начало ...

«Динамо» победило «Александрию»: видеообзор

18.08.2018
Гол Виктора Цыганкова отменным ударом ...