Для Вінниці затвердили нові тарифи на воду

В Україні з 1 січня підвищать тарифи на воду. Це стало можливим тому, що на них не поширюється мораторій, введений на інші комунальні послуги з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Відповідне рішення 27 грудня ухвалила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, йдеться на сайті відомства.

НКРЕКП обґрунтовує нові тарифи розрахунками самих водоканалів, що подають регуляторам структуру собівартості своїх послуг.

За даними регулятора, вже з 1 січня 2023 року тарифи на водопостачання та водовідведення зростуть у середньому на 10%. Це означає, що для кожного регіону України цифри у платіжках будуть різними, оскільки попередні тарифи також не були однорідними.

Спочатку НКРЕКП хотіла затвердити відразу два підвищення тарифів на воду – з 1 січня і з 1 липня. Але рішення про підвищення тарифів на воду у літній період відклали. Його розглянуть у травні 2023 року.

Як повідомляє «Вінницяоблводоканал», у Вінниці з 1 січня 2023 року діятимуть такі тарифи:

Централізоване водопостачання 13,12 грн за 1 куб.м без ПДВ і 15,744 грн 1 куб.м з ПДВ.

Централізоване водовідведення 8,23 грн за 1 куб.м без ПДВ і 9,876 грн 1 куб.м з ПДВ.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Клип на песню Despacito стал самым популярным видео на YouTube

05.08.2017 - 21:58
За менее, чем 7 месяцев на YouTube клип на песню Despacito, стал во-первых, самым просматриваемым в мире, а во-вторых, преодолел отметку в 3 миллиарда просмотров. С 12-го января этого года ...

Мельничук заявил, что не будет членом коалиции в чебуречной: видео

16.03.2017
Вопросом количества действующих членов коалиции спикера ...