Для охорони Мессі найняли бійця ММА

Інтер Маямі прикладає великі зусилля для забезпечення безпеки свого головного футбольного таланту, Ліонеля Мессі. Футбольний клуб з МЛС вирішив найняти колишнього військовослужбовця та учасника змагань зі змішаних єдиноборств (ММА), щоб забезпечити захист аргентинському гравцеві.

На кожному матчі команди з Флориди тепер можна помітити кремезну фігуру чоловіка з лисою головою та бородою, який з’являється біля лінії поля. За інформацією видання The Sun, ця особа виявилася Яссіном Чуеко — колишнім американським військовослужбовцем, який мав досвід служби в Іраку та Афганістані, а потім спробував свої сили у ММА.

Рекрутинг та відбір Чуеко як охоронця для Мессі був особисто відповідальністю власника Інтера Девіда Бекхема. Команда пішла на цей крок після того, як за місяць до цього один фанат вибіг на поле під час гри Мессі.

Основним завданням Чуеко є забезпечення того, щоб оточуючі менше заважали Ліонелю Мессі. Він уважно стежить за ситуацією навколо поля, щоб запобігти небажаним контактам з аргентинським гравцем. Він також супроводжує Мессі в повсякденному житті, щоб забезпечити йому максимальний рівень безпеки.

Нагадаємо, Інтер Маямі здобув свій перший трофей після переходу до команди Ліонеля Мессі. Команда виграла Кубок Ліг. А сам аргентинець знову вражає своєю результативністю, забивши вже 10 голів у сімох матчах! В тому числі, у фіналі Нешвіллу (матч закінчився з рахунком 1:1, а в серії пенальті Інтер переміг 10:9).

У півфіналі було здолано Філадельфію Юніон. Рахунок 4:1. Вже на 3-й хвилині українець Сергій Кривцов зробив ідеальну вертикальну передачу вперед, і Хосеф Мартінес вразив ціль. Після цього, на 20 хвилині, настала черга Мессі. Він несподівано пробив здалеку точнісенько у самий кут воріт…