Директоркою Агенції регіонального розвитку Вінницької області обрали Савчук

У Вінниці 21 червня під час засідання наглядової ради Агенції регіонального розвитку Вінницької області було обрано нову очільницю установи. Нею стала Єлизавета Савчук.

Про це повідомляє Вінницька облрада.

На зборах засновників агенції було погоджено зміни у персональному складі наглядової ради та затверджено склад конкурсної комісії. Комісія розглянула дві кандидатури на посаду директора – Наталії Гижко та Єлизавети Савчук. За результатами відкритого голосування другу було обрано директоркою.

«Наталію Гижко було звільнено з цієї посади в зв’язку із закінченням дії контракту. Єлизавета Савчук зараз обіймає посаду  начальника управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради», – йдеться у повідомленні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Китае пограничники приняли певицу Лолиту за мужчину: видео

23.04.2018 - 23:04
Певицу Лолиту Милявскую в Китае приняли за мужчину. Об этом она рассказала у себя в Instagram. Наверное, чтобы поддерживать интерес к своей персоне. Что называется, грамотная самореклама. Но история и ...

Под Одессой пронесся смерч: видео

18.06.2018
В Одесской области зафиксировали редчайшее ...