Директор ЦРУ: Наступні 6 місяців будуть критичними у війні

США дадуть Україні потужну зброю в кінці 2023 року, коли доля війни в Україні вже буде вирішена. Нащо?

Наступних пів року будуть критичними для російсько-української війни. Про це заявив директор Центрального розвідувального управління Сполучених Штатів Америки Вільям Бернс. Повідомляє CBS News.

З його слів, Путін робить ставку на те, що зниження інтересу Заходу до війни і «політична втома» можуть дати його військовим новий шанс здобути перемогу на полі бою.

Але це не відповідає реаліям! Політичної втоми на Заході немає. А є дефіцит озброєння у Збройних сил України, чим і користується Путін, війська якого прямо зараз ведуть наступ на чотирьох з семи існуючих напрямків.

При цьому Бернс начебто намагався підтримати Україну, говорячи про завдання Києва і союзників: «Підірвати пиху Путіна, дати зрозуміти, що він не тільки не зможе просунутися далі в Україні, але з кожним місяцем він все більше ризикує втратити територію, яку він незаконно захопив в України».

Але Бернс суперечить сам собі. Як відомо, обіцяна Заходом додаткова потужна зброя в значимій кількості зможе воювати в Україні в кращому випадку наприкінці весни. А це вже 4 з 6 місяців відведених Бернсом на розв’язання ситуації в Україні.

Ще гірші справи, якщо розглядати ситуацію з високоточними бомбами GLSDB. Військові експерти (наприклад, Руслан Лєвієв) стверджують, що вони зможуть стати новими HIMARS для ЗСУ і переломити хід війни, якщо надійдуть в Україну найближчим часом.

Але «Bloomberg» написав, що поставки GLSDB займуть 9 (дев’ять!) місяців…

При цьому всьому нам не варто забувати, що нині ЗСУ воює майже повністю західною зброєю і боєприпасами. Якби не ця допомога, ми вже давно програли б, а ворог захопив би в рази більші території. Плюс Україна взагалі існує переважно за кошт платників податків західних демократій. Тому особливо нарікати і заглядати в зуби дарованим коням явно не доводиться.

Але як пояснити сенс поставки ЗСУ тих же GLSDB після активної фази очікуваної війни?

Позиція Заходу насправді не змінилася протягом всієї російсько-української війни: вони не можуть дозволити Путіну повністю знищити Україну, але свідомо бояться розгромити Путіна в Україні.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Разрушительный торнадо в США не утихает (видео)

27.12.2015 - 14:44
Над американским континентом продолжает бушевать торнадо. Количество жертв стихии увеличивается с каждым днем. Пока мировые информагентства говорят о 26 погибших. Так, 27 декабря ураган обрушился на окрестности Далласа (штат Техас). ...