Десантники ЗСУ взяли в полон велику групу окупантів
Двоє бійців 79-ої окремої десантно-штурмової Таврійської бригади Збройних сил України взяли в полон одразу чотирнадцять (два відділення) російських окупантів.
Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» та у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідний відеосюжет з інтерв’ю з полоненими і нашими героями.
Після інтенсивного і тривалого нальоту дронів-камікадзе вцілілі інтервенти забилися в один тісний бліндаж. Коли наші штурмовики кинули дві гранати на його вхід, і ті вибухнули, загарбники попросилися в полон.
Подпишитесь на новости
























