Десантники ЗСУ взяли в полон 14-ох окупантів на Донеччині
Десантники Збройних сил України взяли в полон одразу чотирнадцятьох російських окупантів на одній з ділянок фронту в Донецькій області.
Про це повідомив новинний військовий Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом.
На ролику власне видно, як по чагарникам тісною колоною рухаються понад півтора десятка білих плямок (відео знімалося вночі тепловізійною камерою БПЛА). Потім загарбники лягли на землю, а українські бійці почали в’язати їм руки.
Ролик треба дивитися обов’язково зі звуком, адже наш захисник коментує події.
Подпишитесь на новости
























