Десантники ЗСУ взяли штурмом важливий об’єкт на Луганщині

Російські окупанти вважають утримання Кремінної пріоритетом для себе попри те, що місто досить вразливе з географічної та логістичної точок зору. Тому агресор активно посилює свою лінію оборони на цій ділянці фронту пропорційно до того, як зростає тиск Збройних сил України.

Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну, серед іншого, повідомило Міністерство оборони Великобританії. Такі очевидні констатації фактичного стану нас з вами можуть дещо дратувати, але не треба забувати, що цільовою аудиторією цих звітів є британці.

Тим часом, боєць ЗСУ, який веде в «Твіттері» сторінку «Otto Hans Wolf» повідомив, що воїни 81-ої окремої аеромобільної бригади ЗСУ взяли штурмом об’єкт Водокачка в районі Білогорівки Луганської області.

Дивись скрін і мапу від «liveuamap.com» — Білогорівка розташована в десяти кілометрах південніше Кремінної. Очевидно, саме її мав на увазі «Otto Hans Wolf», коли написав: «Ми вже ближчі».

«Ексаревский» вважає, що під Водокачкою мається на увазі насосна станція першого підйому (очевидно, вона стоїть на березі поруч розташованого Сіверського Донця). Дивись скріни.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гройсман сделал видеообращение к украинцам в связи с газовым шантажом России

02.03.2018 - 13:39
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман сделал видеообращение к украинцам в связи с ситуацией с нехваткой газа. Гройсман заявил, что Россия, проиграв арбитраж в Стокгольме, прибегла к шантажу, понизив объемы прокачки газа, ...

В США медведь залез в бассейн, спасаясь от жары: видео

18.07.2018
Жители одного из частных домов ...

ВСУ готовы к наступлению: видео

04.06.2018
Представитель пресс-центра Объединенных сил Виктор ...