Держсекретар США відмовився їхати до ПАР на зустріч G20

Держсекретар США Марко Рубіо не поїде на зустріч глав МЗС країн Групи двадцяти (G20) у Йоганнесбурзі 20-21 лютого. Про це він повідомив у соцмережі Х в четвер, 6 лютого.

«Я не братиму участі в зустрічі G20 у Йоганнесбурзі. Південна Африка робить дуже погані речі — експропріює приватну власність та використовує G20 для просування «солідарності, рівності та стійкості», або іншими словами DEI (з англ. Diversity, Equity and Inclusion — різноманітність, рівність та інклюзивність — ред.), і боротьби зі змінами клімату», — написав Рубіо.

Держсекретар США наголосив, що його робота полягає в тому, щоб «просувати національні інтереси Америки, а не витрачати гроші платників податків на потурання антиамериканізму».

Цього року в G20 головує Південна Африка, яка обрала девізом головування «Солідарність, Рівність та Стійкість».  

У листопаді в Йоганнесбурзі має пройти саміт лідерів G20, після чого головування в групі перейде до США.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп пообіцяв припинити всю фінансову допомогу Південній Африці, бо та нібито конфіскує землю і вкрай погано поводиться з «певними класами людей».  

За останніми даними уряду США, у 2023 році загальний обсяг американської допомоги Південній Африці становив близько 440 млн доларів.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как пехотинцы ВСУ держат позиции на самой окраине Донецка

06.10.2017 - 21:20
Военное телевидение Украины показало передовые позиции ВСУ возле предместий Донецка, прямо напротив брошенного рынка Господарь. Сюжет называется «Пехотинцы первыми встречают врага». Наши бойцы рассказали об обстрелах со стороны террористов и ...

Шпионская съемка гиперкара Bugatti Chiron  (видео)

08.11.2015
Фотошпион тайком заснял волнующие мгновения ...