Депутат облради Михайло Паньків привітав вінничан з Новим роком

Шановна громада  Вінниччини! 

Ми прожили цей рік разом. Стали сильнішими. І дивимось у новий рік з надією.

На наших плечах і плечах наших рідних — важкі випробування, біль і страждання. Ще більше випробувань проходять наші героїчні захисники.

Вірю: попереду – добрі новини і втілення планів. Знаю: так і буде. Тому що ми – вінничани — згуртовані, наполегливі, небайдужі. Вінничани вкладають душу у те, що роблять. І в мирний час так було, і зараз, коли ворог з півночі влаштував нашій милій Батьківщині випробування не на життя, а на смерть.

Дякую за витримку, за зроблене для міста, області і всієї нашої України, дякую за це кожному! Подивіться на тих, хто зараз поруч з вами — хто надихав і підтримував щодня. Це — ваша опора. А всі вінничани разом – це сила і опора всієї громади. Здоров’я і достатку — кожній вінницькій родині! З Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаю всім міцного здоров’я, добробуту, любові, взаєморозуміння, віри в себе та в можливості нашої країни! Нехай новий рік принесе всім нам нові здобутки, а головне ПЕРЕМОГУ і такий жаданий мир!

 

Щиро Ваш, депутат Вінницької обласної ради Михайло Паньків


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Российского посла в Турции показательно убили: видео

19.12.2016 - 19:56
Предполагается исламистский след На публичном мероприятии в Анкаре был ранен посол России в Турции Андрей Карлов. По информации CNN Turk, это произошло 19 декабря на выставке, когда российский дипломат произносил ...

Снайпер метким выстрелом достал пулеметчика ДНР: опубликовано видео

01.07.2018
Украинский расчет снайперов ликвидировал оккупанта ...