Дантес назвав справжню причину розлучення з Дорофєєвою

Шоумен Володимир Дантес назвав справжню причину розлучення з виконавицею Надією Дорофєєвою. Про це він повідомив в інтерв’ю проекту Розмова.

За словами артиста, ніхто не хотів нічого робити для збереження шлюбу.

«Для себе я відповів ще, коли ми розходилися: на початку лютого. Тоді я відповів, що ми реально не кохаємо одне одного. І тоді ти приймаєш рішення: «Давай, напевно, жити окремо». І ми думали місяць, типу дати час, але розпочалася повномасштабна війна, потім ще щось», — сказав він.

Також він додав, що певний час хотів пожити для себе, а не для своєї дружини.

«У якийсь момент я почав розуміти, що мені потрібно пожити для себе. Мені здавалося, що я занадто багато живу для своєї дружини, і потрібно зайнятися собою. Ти бачиш, що ви все більше й більше стаєте особистостями, у яких мало чого спільного», — зазначив він.

Крім того, Володимир Дантес наголосив, що був з Дорофєєвою довгий час і з досить юного віку, тож згодом усі змінювалися і ставали різними.

«Так, там є й інші проблеми, про які я точно не розповідатиму. Але до 1-2 лютого у мене ось така картинка, далі у мене картинка взагалі інша. І причини інші. Але це на совісті вже не моє. І не мені це розповідати. У мене є свої образи, я пережив і злість, і ненависть. А зараз такий: «Ось я вирішив, хай так і буде». А далі не мені з тією кармою жити», — підсумував артист.

Два тижні тому Дантес вперше розповів про роман із новою коханою – Дашею Кацуріною. Відверте інтерв’ю він дав у програмі ЖВЛ. 

«У нас класні стосунки. Суперстосунки. Але я поки що не хочу про це говорити якось відверто. Вона неймовірна жінка, і я радий, що вона є у моєму житті», – зазначив Дантес.

За словами артиста, публічні стосунки вже стали для нього поганим досвідом. Тож він не хоче розкривати деталі. Крім того, співак розповів про дітей Кацуріної. Вони зараз живуть у Варшаві. Там старша дочка ресторатора Саша пішла у перший клас.

«Коли прокидаєшся, а вони тебе обіймають. Ну це ж не твої діти. Я дуже їх люблю, але я не дозволяю собі повністю віддатися їм емоційно», – додав Дантес.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Пентагон показал видео ракетного удара Томагавками по Сирии

14.04.2018 - 22:21
Появилось еще одно видео нанесения удара по сирийским объектам со стороны США, Британии и Франции.  Министерство обороны США опубликовало видео запуска одной из ракет Томагавк с ракетного крейсера USS Monterey, ...

Танец украинских пограничниц взорвал соцсети: видео

20.06.2018
В сети становится популярным видео, ...