Данілов спрогнозував наступальну війну

Цього року в Україні розпочнеться третій етап протистояння країні-агресору – наступальна війна. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов на своїй Facebook-сторінці у п’ятницю, 6 січня.

Він розділив боротьбу української держави після початку повномасштабного наступу на чотири етапи: партизанська, оборонно-контрнаступальна, наступальна війна, а завершальний етап — «війна справедливості та відплати».

За його словами, разом зі зміною етапів війни світова громадськість також змінює своє ставлення до неї, що відбивається на наданому озброєнні.

Він виділив такі етапи — два з них, згідно з його прогнозами, можуть розпочатися у 2023 році:

  1. Січень 2022 року. Партизанська війна:

NLAW, Stinger, Javelin.

  1. Червень 2022 року. Оборонно-контрнаступальна війна:

HIMARS, MLRS, гаубиці M777, ракети Harpoon, снаряди GMLRS, Excalibur, САУ Panzerhaubitze 2000, ППО IRIS, САУ CAESAR, самохідна гаубиця AHS Krab.

  1. 2023 рік. Наступальна війна:

БМП Bradley, Marder, бронетранспортери Bastion, бронемашини AMX-10 RC, Patriot. І багато іншого – менш публічне і зовсім не публічне.

  1. Четвертий етап. Війна справедливості та відплати. Ракетна та дронова програма України.

Нагадаємо, керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов відзначив свій день народження (четверте січня), як і належить державному діячу, гучною військово-політичною заявою, яка широко розійшлася по українським та іноземним засобам масової інформації.

В інтерв’ю американського «ABC News» він заявив, що Україна на весну планує великий наступ, причому найзапекліші бої очікуються у березні:  «Це буде відбуватися по всій території України, від Криму до Донбасу».

Окремо Кирило Буданов пояснив, що Крим також буде звільнено: «Наша мета, і ми її досягнемо, — повернення до кордонів 1991 року, такою, якою Україну визнають всі суб’єкти міжнародного права».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Беспредел адептов Кремля в Минске на переговорах по Донбассу: видео

16.02.2017 - 00:25
В среду 15 февраля Россия организовала попытку дискредитации Минска как площадки для работы Трехсторонней контактной группы. Причем, такую оценку происшедшему дали в МИД Беларуси. История же произошла следующая. Группа граждан ...

На арене цирка на лошадь напали тигр и львица, видео

15.01.2018
Сотни зрителей цирка в китайской ...