Дан Балан випустив кліп, знятий у довоєнному Києві

Молдовський музикант Дан Балан, який з початку повномасштабного російського вторгнення висловив підтримку Україні, випустив кліп, який був знятий у довоєнному Києві. Прем’єра відео відбулася на YouTube каналі Crazy Loop -альтер-его артиста, 5 травня.

Зокрема виконавець випустив ролик атмосферу якому надали понад 2500 дітей із київських шкіл, на композицію під назвою Love Maria.

У кліпі показано історію кохання, яке сталося з головним героєм у 80-х роках. Він подумки повертається в цей час і згадує своє перше кохання на ім’я Марія.

«Це відео знято у мирному Києві, до повномасштабної війни. У кліпі взяли участь близько 2500 дітей із київських шкіл. У відео вони щасливо насолоджуються своїм дитинством і навіть не уявляють, що скоро їхнє життя зміниться. Сьогодні, коли ми презентуємо цю відеороботу, ми молимося за дітей, які постраждали від цієї трагедії», — прокоментував він прем’єру композиції.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бесконечная авария из-за снегопада и плохой видимости (видео)

29.11.2015 - 16:06
Бесконечная авария случилась в Мичигане. Её причиной стал снегопад, и как результат, плохая видимость. Только в течении менее двух минут, столько длится видеозапись, мы насчитали не менее 10 столкновений автомобилей. ...

Двое снайперов ликвидировали 12 оккупантов: новое видео

13.02.2019
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий ...

Собакообразное Нечто

10.01.2016
На видео животное, которое мы ...

Ныряние и плавание в снегу (видео)

24.01.2016
Активные люди неугомонны. Они всегда ...