Дан Балан випустив кліп, знятий у довоєнному Києві

Молдовський музикант Дан Балан, який з початку повномасштабного російського вторгнення висловив підтримку Україні, випустив кліп, який був знятий у довоєнному Києві. Прем’єра відео відбулася на YouTube каналі Crazy Loop -альтер-его артиста, 5 травня.

Зокрема виконавець випустив ролик атмосферу якому надали понад 2500 дітей із київських шкіл, на композицію під назвою Love Maria.

У кліпі показано історію кохання, яке сталося з головним героєм у 80-х роках. Він подумки повертається в цей час і згадує своє перше кохання на ім’я Марія.

«Це відео знято у мирному Києві, до повномасштабної війни. У кліпі взяли участь близько 2500 дітей із київських шкіл. У відео вони щасливо насолоджуються своїм дитинством і навіть не уявляють, що скоро їхнє життя зміниться. Сьогодні, коли ми презентуємо цю відеороботу, ми молимося за дітей, які постраждали від цієї трагедії», — прокоментував він прем’єру композиції.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В ДНР запустили провокацию, которая бумерангом ударила по главарям «республики»: видео

16.07.2017 - 17:28
Главной темой соцсетей в зоне АТО стало сообщение Басурина о том, что «радикалы» под Авдеевкой принесли в жертву Перуну пленного «ополченца». Более менее здравомыслящие сепаратисты мечут громы и молнии на ...

Разведчик ВСУ применяет свой протез ноги в ходе боевых действий. Видео

19.09.2019
Спикер Министерства обороны Украины Максим ...