Член наглядової ради Porsche зробив таємну пропозицію Путіну

Австрійський підприємець і член наглядової ради Porsche Зигфрид Вольф запропонував главі правлячого режиму РФ Володимиру Путіну допомогу у відновленні автомобільної промисловості в Росії до кінця січня.

Про це повідомляє німецький журнал Der Spiegel у п’ятницю, 7 квітня.

У листі до глави Кремля австрійський бізнесмен запропонував відродити «легендарну російську марку Волга». На його думку, для цього необхідно задіяти покинуті заводи Volkswagen в Росії.

Автомобілі марки VW Škoda можуть знову вироблятися в Росії вже у другій половині 2023 року, зазначає ЗМІ. Проте автомобілі мають бути «кардинально переробленими зовні» з метою надати їм «характерних рис» легендарних моделей Волга і Побєда.

Таке рішення нібито має дозволити «задовольнити потреби російських споживачів у високоякісних і надійних автомобілях» і створити понад 12 тисяч робочих місць.

Член наглядової ради Porsche також запропонував самому взяти на себе управління проектом як власник російської компанії ПромАвтоКонсалт. Промисловим партнером пропонувалося зробити російського автовиробника ГАЗ, який постраждав від західних санкцій.

У VW та Porsche запевняють, що «нічого не знали про лист Вольфа».

Зазначимо, що в Австрії взагалі досить прикладів того, як заробляються величезні кошти в Росії. Криваві кошти дуже легкі, бо йдуть за рахунок відсутності конкуренції. Самий відомий приклад — це австрійська банківська група Raiffeisen Bank International, яку наше НАЗК внесло до переліку міжнародних спонсорів війни за продовження роботи на території країни-агресора Росії та за офіційне визнання терористичних квазіутворень «ДНР» і «ЛНР».

Raiffeisen заплатив до російського бюджету у 2022 році в 4,8 раза більше, ніж за весь довоєнний рік – 559 млн євро. Ця сума дорівнює вартості близько 95 ракет Калібр, якими держава-терорист регулярно обстрілює Україну.

Raiffeisen не тільки офіційно визнає «ДНР» і «ЛНР» через своє російське представництво, а й надає вигідні умови кредитування російським окупантам (кредитні канікули та пільгові кредити), винагороджуючи російських військових за їхні військові злочини.

Банк також підіграє пропаганді Кремля, називаючи війну «спеціальною військовою операцією».

Нагадаємо також, що Австрія є нейтральною країною, а тому не допомагає Україні зброєю. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Нападение брата Захарченко на официанта стало топ-темой в Донецке (видео)

17.04.2016 - 12:15
Пьяный брат главаря ДНР Александра Захарченко Сергей, «отдыхая» в компании товарища в пивбаре «Beerstown», устроил не только дебош, но и ранил в горло официанта. Видео этого действа попало в Интернет ...

Активисты АВС задержали пьяных таможенников на работе: видео

19.02.2019
Сотрудники таможенной службы попали на ...