«Челсі» обіграв «Ньюкасл» завдяки голу Мудрика

Завершився матч 28-го туру англійської Прем’єр-ліги, в якому зустрічалися «Челсі» та «Ньюкасл Юнайтед». Лондонці здолали свого суперника з рахунком 3:2.

«Челсі» дуже швидко вийшов уперед. Вже на шостій хвилині після прострілу Коула Палмера м’яч у ворота «Ньюкасла» підправив п’ятою форвард «синіх» Ніколас Джексон. Проте за кілька хвилин до перерви рівність на табло відновив форвард «сорок» Александер Ісак.

На 58-й хвилині «сині» знову вийшли вперед зусиллями Палмера. Через 18 хвилин голом відзначився вінгер «Челсі» Михайло Мудрік. Незадовго до фінального свистка один м’яч відіграв півзахисник «Ньюкасла» Джейкоб Мерфі — 3:2.

Після 27 матчів чемпіонату Англії «Челсі» набрав 39 очок і посідає 11 місце. У свою чергу, після 28 зустрічей АПЛ «Ньюкасл» заробив 40 очок і розташовується на 10-му рядку. У матчі першого кола «сороки» на домашній арені розгромили лондонців — 4:1.

Зазначимо, що Михайлу явно не додають можливостей розкритися. Адже він зіграв лише у 21 грі з 27. В тих, що виходив на поле, провів на ньому 907 хвилин. Тобто в середньому по 43 хвилини за матч.

І при цьому українець забив 4 голи в чемпіонаті (64 місце в АПЛ). Сьогодні він теж вийшов лише на 71-й хвилині і вже за п’ять забив…