Чехія передала Україні симулятори для навчання на F-16

У День Повітряних сил президент Володимир Зеленський побачив роботу симулятора, який Чехія передала для підготовки українських пілотів до роботи на літаках західного виробництва F-16, повідомляє Офіс президента.

«На цьому симуляторі українські військові нині вивчають особливості сучасної техніки та її можливості», — говориться в повідомлені.

Як зазначається, під час огляду зразків зброї та військової техніки Зеленський сам випробував роботу комплексу на практиці та навіть влучив в одну з віртуальних мішеней — Ту-95.

Українські військові вже навчаються на цьому симуляторі особливостям сучасної техніки та її можливостям.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що адміністрація США досі не отримала від європейських партнерів остаточного плану навчання українських пілотів на винищувачах F-16 і тому не може сертифікувати передання необхідного для цього обладнання.

Президент Володимир Зеленський повідомив, що навчання українських пілотів на американських винищувачах F-16 почнуться цього місяця. 

11 країн-партнерів підписали меморандум про навчання українських пілотів на F-16. Українські пілоти та інженери-техніки навчатимуться в декількох країнах одночасно, а саме навчання стартує вже в серпні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице раскрыли секрет выкопанного на Иерусалимке старого сейфа: видео

22.08.2017 - 12:55
Около суток музейники поддерживали интригу среди винничан по поводу содержимого найденного в траншее «немецкого» сейфа. Вскрытие показало, что внутри находились документы, часть из которых была напечатана на русском языке. Даже ...

Нардеп попал в тяжелую аварию: видео

07.07.2018
В Кировоградской области попал в ...

ВСУ уничтожили «КрАЗ» с террористами: видео

07.02.2019
Сегодня в 9:29 офицер Вооруженных ...