Британський генерал назвав умову повалення режиму Путіна

Зросла кількість прихильників теорії про те, що в разі успішного контрнаступу ЗСУ та «розвалу» російської армії президента РФ Путіна можуть позбавити влади.

Так вважає колишній голова Генштабу Британії генерал Річард Даннатт, передає Sky News.

Він вважає, що українські військові можуть провести успішний контрнаступ наприкінці весни — на початку літа при правильному плануванні та продовженні постачання обладнання та боєприпасів з боку союзників.

Генерал зазначив, що в такому разі цього року є реальний шанс досягти вирішального результату на полі бою. За його словами, кілька вирішальних ударів, завданих у певних точках на цьому розтягнутому фронті по окупаційній армії, можуть зламати моральний дух російських військових і зламати хребет їхній армії.

«Справа в тому, що вам не обов’язково розбивати армію ґрунтовно всюди на полі бою. Ви просто повинні переконати достатню кількість солдатів, що вони програли, і коли вони думають, що програли, вони програли», — сказав він.

При цьому він вважає, що Захід зробив недостатньо для того, щоб війна Росії проти України завершилася цього року.

Крім того, Даннатт зазначив, що незадоволені розвитком війни російські генерали можуть вигнати Путіна з Кремля.

«Я хотів би думати, що якщо контрнаступ українців буде досить добре спланований, підтриманий і виконаний, що Путін не буде в змозі приймати занадто багато рішень самостійно, що якщо його армія розвалиться і побіжить, то я думаю, що цілком імовірно, що його також виженуть із Кремля», — сказав він.

При цьому генерал не може спрогнозувати, хто прийде замість Путіна. Однак він зазначив, що, на його думку, група людей, група лідерів, які найбільш незадоволені в РФ зараз, — це вищий генералітет.

Одна із стратегічних цілей анонсованого українського контрнаступу полягає у спробі «вбити клин у російський фронт на півдні». Про це, зазначимо, в кінці лютого заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в інтерв’ю виданням німецької медіагрупи Funke, зокрема газеті WAZ.

«Думаю, навесні ми будемо готові до контрнаступу», — зазначив він.

За його словами, конкретний час контрнаступу залежить від низки чинників. Зокрема, йдеться про постачання західної зброї.

Однією із стратегічних цілей стане спроба «вбити клин у російський фронт на півдні — між Кримом та материковою частиною Росії».

Скібіцький не відкинув, що Україна завдає ударів по складах зброї на території РФ у Бєлгородській області, оскільки вони становлять загрозу для Харкова.

Метою контрнаступу є «звільнити всі окуповані території України, включаючи Крим», зазначив Скібіцький.

«Ми зупинимося лише тоді, коли відновимо країну у межах 1991 року», — підсумував речник.

Нагадаємо, голова Міноборони Олексій Резніков заявив, що Україна нині багато працює, щоб підготувати та забезпечити майбутній контрнаступ.

Додамо, міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що західні країни-партнери продовжуватимуть надавати Україні підтримку у війні з Росією і допоможуть перейти в контрнаступ цієї весни.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Савченко прокомментировала резонансное видео

29.03.2018 - 16:36
Агитационный 16-секундный видеоролик, на котором внефракционный нардеп Надежда Савченко раздевается, чтобы одеть военную форму и идти в президенты, был снят за месяц до задержания Владимира Рубана. Об этом заявила сестра ...