Британська розвідка пояснила, чому армія РФ не наступає

Російські окупанти в Україні відчувають нестачу боєприпасів, що заважає їм проводити наступальні операції попри те, що дефіциту в живій силі агресор на разі вже не відчуває. Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну повідомило Міністерство оборони Великобританії.

Аналогічну ситуацію Лондон бачить і з ракетами дальнього радіусу дії – через їх дефіцит ворог завдає дошкульні удари по інфраструктурі України «тільки» раз на тиждень.

«Вразливість нинішнього оперативного плану Росії полягає в тому, що навіть проста підтримка оборонних операцій вздовж протяжної лінії фронту вимагає значних щоденних витрат снарядів і ракет», – констатують у розвідці Британії.

Але такий ракурс теми неодмінно ставить питання про забезпечення боєприпасами і зброєю Збройних сил України. Особливо в світлі офіційно озвучених планів офіційного Києва на деокупацію країни. Чи має намір Захід постачати Україні необхідні для цього ресурси? Заяви такі є, що викликає стриманий оптимізм.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В небе над Лос-Анджелесом одновременно ударили тысячи молний: видео

07.03.2019 - 15:11
Южную часть Калифорнии в ночь на 7 марта осветили тысячи молний. Одновременно. Уникальное природное явление попало в объектив камер. Правда, параллельно с этим оказался парализованным аэропорт Лос-Анджелеса. Редкий шторм был ...

Лампа, которая светит за счёт силы тяжести (видео)

21.08.2013
Практически вечный двигатель-лампу, работающую на ...

В Баку вновь горит Trump Tower: видео

28.04.2018
В здании Trump Tower в центре столицы ...