Британська розвідка пояснила, чому армія РФ не наступає

Російські окупанти в Україні відчувають нестачу боєприпасів, що заважає їм проводити наступальні операції попри те, що дефіциту в живій силі агресор на разі вже не відчуває. Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну повідомило Міністерство оборони Великобританії.

Аналогічну ситуацію Лондон бачить і з ракетами дальнього радіусу дії – через їх дефіцит ворог завдає дошкульні удари по інфраструктурі України «тільки» раз на тиждень.

«Вразливість нинішнього оперативного плану Росії полягає в тому, що навіть проста підтримка оборонних операцій вздовж протяжної лінії фронту вимагає значних щоденних витрат снарядів і ракет», – констатують у розвідці Британії.

Але такий ракурс теми неодмінно ставить питання про забезпечення боєприпасами і зброєю Збройних сил України. Особливо в світлі офіційно озвучених планів офіційного Києва на деокупацію країни. Чи має намір Захід постачати Україні необхідні для цього ресурси? Заяви такі є, що викликає стриманий оптимізм.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Зеленский во второй раз обратился к украинцам: видео

24.11.2017 - 18:09
Лидер Квартала 95 Владимир Зеленский во второй раз обратился к украинцам за последние сутки, ответив на поддержку и нападки в связи со своим первым обращением. Если коротко, то всем, кто ...

Появилось видео летящего в небе над Уралом огненного шара

04.03.2018
Случайно на камеру видеорегистратора жителя ...