Бригада «Лють» знищила дві САУ «Піон» та РСЗВ «Град» окупантів

Аеророзвідники полку «Сафарі» об’єднаної штурмової бригади «Лють» Національної поліції України знайшли «жирні» цілі російських окупантів та скоригували по ним влучний вогонь артилерії (швидше за все, високоточної) Збройних сил України.

В результаті були знищені дві поруч розташовані 207-міліметрові самохідні артилерійські установки «Піон», реактивна система залпового вогню «Град» і три вантажівки загарбників. Ще кілька машин і одна РСЗВ «Град» ворога були пошкоджені.

Про це служба зв’язків з громадськістю бригади повідомила на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» та у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.

На ролику чітко видно що обидві САУ «Піон» і РСЗВ «Град» отримали прямі влучання.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео боя на Светлодарской дуге

19.12.2016 - 02:10
О тяжелейших боях под Дебальцево на Светлодарской дуге, в которой атаковавшие позиции сил АТО террористы понесли колоссальные потери, и не смогли не только прорвать оборону, но и потеряли часть своих ...

Ручной лебедь с Вишенского озера стал звездой: видео

07.12.2017
Как правило, обитающие на водоемах ...