Бригада «Азов» відкинула окупантів на Торецькому напрямку
Бійці 12-ої окремої бригади спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України відбили атаку штурмової бронегрупи російських окупантів на свої позиції в районі селища Неліпівка Торецької міської громади Бахмутиського району Донецької області.
Про це сьогодні о 13:54 у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:
«Орки дьоргались на Торецькому напрямку в районі Неліпівки — штурмували з застосуванням бойових машин піхоти та десантом всередині них. Завдяки діям бійців бригади «Азов» броня та десант жили не довго».
У цьому ж пості Алекс відмітив стійкість «Азовців»:
«Загалом хлопці реально міцно стоять на напрямку, якби вони сюди не зайшли, ми обороняли б вже Костянтинівку або Дружківку (вільні міста в нашому ближньому тилу на цьому напрямку)».
Подпишитесь на новости























