«Брехня та маніпуляція»: Міноборони відреагувало на матеріал про закупівлі харчів

Сьогодні вранці на офіційному сайті Міністерства оборони України з’явилася відповідь на вчорашню статтю в «Дзеркалі тижня» про те, що МОУ закуповує харчі для військових в 2-3 рази дорожче, ніж можна купити в роздріб в супермаркетах. 

Ніяких заперечень по суті у відповіді нема. При цьому оприлюднена «ЗТ» інформація називається навмисною маніпуляцією, яка вводить в оману. Позиція МОУ поки звучить дуже непереконливо, адже «ЗТ» досить ґрунтовно підтвердило свої обвинувачення. Тобто, якщо видання каже, що в контракті яйця по 170 гривень за десяток, то треба конкретно це спростовувати або пояснювати…

З цікавого в заяві є те, що міністр оборони Олексій Резніков вчора особисто звернувся до Голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександра Завітневича з проханням невідкладно провести його засідання за участі представників НАБУ та ДБР.

Крім того, МОУ готує матеріали до СБУ з метою проведення розслідування щодо поширення завідомо неправдивих відомостей, які наносять шкоду інтересам оборони в особливий період.

Разом з тим, МОУ проводить внутрішню перевірку закупівель: «У випадку виявлення порушень в діяльності посадових осіб Міноборони вони нестимуть відповідальність згідно закону».

Більш детальну інформацію з цього приводу МОУ збирається оприлюднити за підсумками відповідного засідання Комітету, орієнтовно – у понеділок.

Зазначимо, що якщо в підсумку не буде спростовано інформацію по суті (з прикладами конкретних цін і порядком їх утворення), МОУ не вдасться уникнути підозр у корупції, як з боку громадян України, так і зі сторони західних союзників. Сховати цю проблему за грифом таємності вже не вийде.

А якщо раптом це справді ворожа операція по дискредитації України, у що наразі не дуже віриться, то тут справді має відпрацювати СБУ. Так само, як і у випадку справедливості обвинувачень «ЗТ», адже тоді Україну дискредитують чиновники-злодії.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Вскрылись шокирующие детали перестрелки полицейских в Княжичах: видео

07.12.2016 - 11:19
Водитель полиции охраны рассказал, что в Княжичах первыми стреляли КОРДовцы Пока Генпрокуратура занимается расследованием смерти пяти полицейских в Княжичах, журналисты самостоятельно опрашивают участников этой жуткой трагедии. Водитель полиции охраны Валентин ...