Борис Джонсон має намір очолити НАТО

Колишній прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що претендуватиме на посаду генерального секретаря Північноатлантичного Альянсу. Про це у четвер, 23 лютого, він заявив в ефірі українського телемарафону.

Зокрема, журналіст запитав Джонсона, чи не планує він очолити НАТО. Той відповів, що це «гарна, дуже вдала думка».

«Хочу наголосити, шановні друзі, що такий задум є, і нехай ніхто не забуває, що такий кандидат у запасі є. Цього разу, я думаю, мені пощастить», — сказав він.

У той же час він згадав, що колишній прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі пропонував призначити наступним генсеком НАТО представника Європейського Союзу.

«Я з ним повністю не згоден. Думаю, що є інші кандидати за межами Європейського Союзу. Не обов’язково це має бути ЄС. Я себе, звичайно, розглядаю як кандидата. Це хороша та важлива посада», — додав екс-прем’єр Британії.

Джонсон підкреслив, що НАТО зараз «сильне, як ніколи», і до нього незабаром приєднаються нові члени — Швеція та Фінляндія. А також у перспективі — Україна.

«Путін розвінчав усі аргументи проти вступу України до НАТО. Тепер їх немає», — підсумував він.

Зазначимо, наприкінці липня 2022 The Telegraph з посиланням відразу на кілька джерел писала, що Джонсон може стати наступним генеральним секретарем Північноатлантичного Альянсу.

Нагадаємо, Джонсон закликав Британію надати Україні винищувачі і танки, оскільки вони необхідні для перемоги над Володимиром Путіним. Про це 8 лютого повідомила Sky News.

«У нас є більш як 100 літаків Тайфун. У нас є більш ніж 100 танків Challenger 2. Найкраще одноразове використання будь-якої з цих одиниць – це використання їх зараз для захисту українців, – не в останню чергу тому, що так ми гарантуємо нашу власну довгострокову безпеку», – заявив Джонсон.

За словами колишнього прем’єра, допомога Україні допоможе відтіснити російського диктатора і зробить світ безпечнішим.

«Зараз саме час дати їм те, що їм потрібно, щоб закінчити роботу», – додав він.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Луценко и Найем вступили в перепалку из-за Саакашвили: видео

17.09.2017 - 14:44
В кулуарах Ялтинского форума генпрокурор Юрий Луценко и нардеп Мустафа Найем поспорили на предмет прорыва Саакашвили границы Украины. Видео этого общения разместил на своей странице в Фейсбук журналист Сергей Щербина. ...

Самый красивый гол 2017-го был забит в первый день года: видео

23.10.2017
Удивительно, но самый красивый гол ...

ВСУ уничтожили «КрАЗ» с террористами: видео

07.02.2019
Сегодня в 9:29 офицер Вооруженных ...

Свадьба на тракторах в Винницкой области вызвала фурор: видео

04.12.2017
В селе Михайлин Казатинского района ...