Блокада кордону спричинила проблеми з доставкою гумвантажів

Через акції протесту польських фермерів на кордоні з Україною є проблеми з доставкою гуманітарної допомоги. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі телемарафону в п’ятницю, 16 лютого.

«При тій кількості перетинів кордону, яку ми маємо на даний момент щодо руху вантажних транспортних засобів, у мене є сумніви, що учасники цієї блокади пропускають необхідну кількість гуманітарної допомоги, яка йде в Україну по всіх напрямках», — сказав він.

Речник ДПСУ підкреслив, що рух обмежений і кількість перетину кордону вантажівками дуже мала, тому на території Польщі утворилася черга, і «скоріше за все, вони навіть не виокремлюють вантажно-транспортні засоби, які перевозять гуманітарну допомогу або інші важливі вантажі, які рухаються в Україну».

На уточнююче запитання, чи застрягла на кордоні гуманітарна допомога, Демченко відповів: «Скоріш за все, так».

Нагадаємо, станом на ранок 16 лютого польські фермери заблокували п’ять пунктів пропуску на кордоні з Україною. У чергах стоять 1400 вантажівок.

Як відомо, 20 лютого польські аграрії заблокують всі прикордонні переходи між Польщею і Україною. Також блокада торкнеться під’їзних шляхів до залізничних перевалочних станцій і морських портів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Двое снайперов ликвидировали 12 оккупантов: новое видео

13.02.2019 - 10:44
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц опубликовал очередное эксклюзивное видео работы наших бойцов на защите рубежей – на этот раз, предположительно, снайперов: «ОСы бывают разных профессий. Но эта профессия ...

Американца укусила голова убитой им змеи: видео

07.06.2018
В американском штате Техас мужчина ...