Битва за Богданівку: підсумки сьогоднішніх боїв

Російські загарбники просунулися в районі вільного міста Часів Яр на Бахмутському напрямку. Про це о 19:04 у своєму Телеграм-каналі «ШО НА ФРОНТІ?» повідомив наш захисник, який воює на цій ділянці фронту: «Окупанти мають просування до населеного пункту».

Тим часом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» у своєму Телеграм-каналі заперечив офіційним речникам Міністерства оборони і Збройних сил України і більш розлого повторив свою тезу про захоплення інтервентами сусіднього села Богданівка.

Хоча на своїй мапі «DeepState» вказує, що ЗСУ контролюють близько 1% Богданівки. Ще зо 3% перебувають у сірій зоні. Щонайменше 96% села за даними його карти контролює ворог.

Ще один наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон» написав: «На жаль, в Богданівці вже не було за що чіплятися, все — просто випалені руїни». Це теж свідчить за втрату населеного пункту.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео ликвидации в Грозном четырех преступников, напавших на полицейских

18.12.2016 - 00:56
В ночь с субботы на воскресенье в столице Чечни Грозном силовики провели операцию по обезвреживанию группы лиц, которые перед тем совершили нападения на сотрудников правоохранительных органов на территории Октябрьского района ...

Изюминки нынешней церемонии награждения «Оскарами»: видео

27.02.2017
Голливудский кинематограф настолько переплетен с ...

Певица Шер произвела фурор своим нарядом: фото, видео

22.05.2017
Несмотря на относительно немолодой возраст, ...

Лига Европы-2017. Ростов – Манчестер Юнайтед – 1:1: видео голов

09.03.2017
В Российском Ростове одноименная команда ...