Біля Сімферополя партизани підірвали залізничні колії

В окупованому Криму за 12 кілометрів від станції Сімферополь, в районі села Поштове, невідомі підірвали частину залізниці. Про це повідомляє російський Телеграм-канал Baza.

Через пошкодження рух на залізничній гілці зупинили і в дорозі затрималися три потяги. Йдеться про поїзд Севастополь-Санкт-Петербург зі 166 пасажирами та два приміські електропоїзди.

Пасажирів поїздів, які через пошкодження дороги не могли дістатися вокзалу, довозили автобусами. 

Як пише ТАСС, окупаційна влада визнає факт пошкодження залізниці, але причини не називають. На місце відправлено аварійні бригади, які мають усунути пошкодження протягом кількох годин.

У свою чергу, учасники партизанського руху Атеш повідомили про свою причетність до того, що сталося.

«Успішно ліквідовано частину залізничного полотна в районі села Поштове, неподалік окупованого Сімферополя. Потяги стоять, ніхто вже нікуди не їде, і нічого нікуди вже не везуть», — йдеться у заяві.

Нещодавно у Криму партизани звернулися до місцевого населення з проханням повідомляти про місця скупчення російських військ. Про це у суботу, 11 лютого, йдеться у Telegram-каналі кримських партизанів.

«Якщо ви бачите велике скупчення техніки росіян особливо в північному Криму — надсилайте в наш чат-бот їхнє розташування з точними координатами і бажано з фото і з описом кількості техніки, її станом», — просять партизани.

Партизани наголосили на важливості фіксації місць дислокації особового складу окупаційної армії

«Також ми знаємо, що в Джанкойському районі окупанти скрізь обладнали ремонтні бази для своєї техніки, інформація про них та їх розташування теж дуже потрібна. Дякую, що від наших спільних дій залежить наша спільна перемога над окупантами», — резюмували кримські партизани.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Вековая история главного кабаре мира «Мулен Руж» в фотографиях: фото, видео

27.11.2016 - 15:54
В Париже у подножия Монмартра 6 октября 1889 года приняло первых посетителей ночное кабаре «Мулен Руж». В этом году предприниматели Жозеф Оллер и Шарль Зидлер купили обветшалый танцевальный зал «Белая ...

«Александрия» вела в счете, но проиграла «Динамо» 1:4: видео голов

02.04.2017
Подопечные Реброва практически в течение ...

Самодовольный котяра массажирует себе живот (видео)

27.02.2016
Этот самодовольный котяра, на видео, ...

Путинским оккупантам нанесен большой урон: появилось видео

22.02.2018
Наши военные на передовой ежедневно ...