Біля Георгіївки ЗСУ знищили колону танків росіян

Бійці 46-ої окремої аеромобільної бригади ЗСУ знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських загарбників в районі частково окупованого села Георгіївка (західніше раніше захопленої ворогом Мар’їнки) на Курахівському напрямку.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на учасників цього бою повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс.

Колона загарбників включала в себе одразу три танки-сараї (з масивним навареним додатковим металевим захистом від дронів-камікадзе) з досить потужними станціями радіоелектронної боротьби та дві БМП.

Однак, на щастя, у наших захисників вже почали з’являтися снаряди. Під вогнем нашої артилерії БМП інтервентів відступили, а станції РЕБ на «сараях» були ушкоджені. Після цього танки були знищені дронами-камікадзе.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На пресс-центр УНН совершено дерзкое нападение: опубликовано видео

03.08.2018 - 18:47
Сегодня на пресс-центр УНН было совершено дерзкое нападение нескольких десятков человек. Они пытались сорвать пресс-конференцию руководства ювелирного дома Zarina.  Нападавшие и их организаторы кричали и оскорбляли присутствующих, включая капеллана. В ...

Украина успешно испытала крылатую ракету: опубликовано видео

17.08.2018
Украинские ракетные войска провели успешные ...