Біля Георгіївки ЗСУ знищили колону танків росіян

Бійці 46-ої окремої аеромобільної бригади ЗСУ знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських загарбників в районі частково окупованого села Георгіївка (західніше раніше захопленої ворогом Мар’їнки) на Курахівському напрямку.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на учасників цього бою повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс.

Колона загарбників включала в себе одразу три танки-сараї (з масивним навареним додатковим металевим захистом від дронів-камікадзе) з досить потужними станціями радіоелектронної боротьби та дві БМП.

Однак, на щастя, у наших захисників вже почали з’являтися снаряди. Під вогнем нашої артилерії БМП інтервентів відступили, а станції РЕБ на «сараях» були ушкоджені. Після цього танки були знищені дронами-камікадзе.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Пожар в центре Винницы никак не могут потушить: фото, видео

02.07.2017 - 13:51
Возгорание в старой постройке по ул. Соборной, 78, где местный предприниматель хранил товар для животных, стало причиной мощного пожара, охватившего около 300 квадратных метров. Бригады спасателей на протяжении двух часов ...

«Азовцы» пообещали освободить Донецк: видео

24.09.2017
Под Мариуполем бойцы полка «Азов» ...

Появилось видео и фото киллера Вороненкова

23.03.2017
Появилось видео и фото киллера, ...