Бійці ЗСУ знищили танкову роту в бою під Вугледаром

На третій день тяжких боїв під Вугледаром на півдні Донецької області опосередковано їх вперше визнав і Генеральний штаб Збройних сил України. Так, у вечірньому зведенні станом на вісімнадцять годин першого листопада його речник Андрій Ковальов, зокрема, заявив: «Противник… веде наступальні дії на Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському (фактично Вугледарському) напрямках».

Досі в звітах ГШ ЗСУ напрямками, на яких ворог веде наступ, фігурували «тільки» Бахмутський і Авдіївський (він же Донецький).

Тим часом блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer» продовжує відстежувати ситуацію, оперуючи повідомленнями в інтернеті з обох сторін. Нагадаємо, раніше ворогу вдалося дещо відтіснити ЗСУ і підійти до околиць села Павлівка південніше Вугледара.

Сьогодні ввечері «Necro Mancer» знайшов розповідь окупантів про те, що при наступі на Павлівку з танкової роти (десять одиниць) вціліли тільки три машини, один заглох, решту бійці ЗСУ спалили протитанковими ракетами. У ворога багато «двухсотих» і «трьохсотих». 

На скрині наші захисники пишуть, що бої в селі тривають, ворог залишається на околиці Павлівки.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Донецке загорелся трамвай: видео

24.04.2018 - 00:32
В Донецке 23-го апреля загорелся трамвай. Как подметили в соцсетях местные жители, «как обычно — женщины бегают, что-то пытаются сделать, а мужики стоят и снимают видео». Донецк, 23 апр, трамвай… ...

Три способа слепить красивые вареники (видео)

25.12.2015
Излюбленная еда украинцев – вареники. ...