Бійці ЗСУ засудили фарбування в’їзної стели Донецької області

Фронтовикам не сподобалося приведення до «людського вигляду» знаку (стели) Донецької області на в’їзді в регіон, адже були зафарбовані надписи і автографи, які на ньому залишили наші герої, які загинули в боях за Україну.

Блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі прокоментував: «Тупо знищили цілу історію…». Він сподівається, що подібний знак на іншій трасі чіпати не будуть.

А блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) взагалі закликав побратимів звернути увагу на щойно пофарбований знак: «Кожен хто їде, має залишити там свій підпис!».

Неоднозначне, але дрібне питання, в якому, безумовно, не варто сперечатися з нашими захисниками. У них мають бути подібні «привілеї». Можливо, можна було б розробити знак, який мав би одразу передбачене спеціальне місце для подібних автографів. Але це все питання, яке треба відкласти на час, коли війна буде позаду.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вблизи Солнечной системы нашли суперземлю: видео

20.11.2016 - 12:04
В относительно небольшом удалении от Солнечной системы ученые рассмотрели планету класса суперземля. По подсчетам специалистов она в 5,4 раза тяжелее Земли, а ее орбитальный период составляет 8,7 суток. В СМИ ...

Знаменитый снайпер ВСУ ликвидировал «ихтамнета»: видео

06.01.2018
Советник президента Юрий Бирюков показал ...