Бійці ЗСУ засудили фарбування в’їзної стели Донецької області

Фронтовикам не сподобалося приведення до «людського вигляду» знаку (стели) Донецької області на в’їзді в регіон, адже були зафарбовані надписи і автографи, які на ньому залишили наші герої, які загинули в боях за Україну.

Блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі прокоментував: «Тупо знищили цілу історію…». Він сподівається, що подібний знак на іншій трасі чіпати не будуть.

А блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) взагалі закликав побратимів звернути увагу на щойно пофарбований знак: «Кожен хто їде, має залишити там свій підпис!».

Неоднозначне, але дрібне питання, в якому, безумовно, не варто сперечатися з нашими захисниками. У них мають бути подібні «привілеї». Можливо, можна було б розробити знак, який мав би одразу передбачене спеціальне місце для подібних автографів. Але це все питання, яке треба відкласти на час, коли війна буде позаду.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Яркие образы с показа нижнего белья Victoria’s Secret 2016 в Париже: фото, видео

01.12.2016 - 20:03
30 ноября одно из самых известных в мире модных шоу впервые прошло во Франции (в предыдущие 20 лет местом проведения был Нью-Йорк). В стенах культурно-выставочного центра Большой дворец по подиуму ...

Американскому спецназу «прокачают мозги»: видео

04.04.2017
Электрическая стимуляция мозга, активно применяемая ...