Бійці ЗСУ з близької відстані знищили російський танк

З початку широкомасштабного вторгнення (з 24 лютого по 29 грудня) російські окупанти втратили 3018 танків, в тому числі один вчора. Про це в щоденному зведенні про втрати агресора повідомив Генеральний штаб Збройних сил України. Очевидно мова йде про знищені, трофейні та пошкоджені машини.

Тим часом, Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» оприлюднив відео тотального знищення одного з танків загарбників. Точніше, його фінальний етап.

Ролик знято з землі нашим захисником. Перед ним стоять наш танк і двоє інших бійців ЗСУ в повний зріст. Вони сміються, що дозволяє нам припустити, що бій в цей момент вже закінчився.

Трохи далі по дорозі палає ворожий танк. Несподівано він дуже потужно вибухає – очевидно, детонували його власні 125-міліметрові снаряди. Швидше за все йому відірвало башту.

https://t.me/operativnoZSU/66188


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Безработный сын пресс-секретаря Путина оказался богатым мажором: видео

17.08.2017 - 19:23
Сын Пескова не отрицает массу имущества и разгульную жизнь После сбора компромата материального характера на премьера России Дмитрия Медведева Фонд борьбы с коррупцией (ФБК) российского оппозиционера Алексея Навального опубликовал расследование по ...