Бійці ЗСУ взяли в полон російських окупантів
Бійці 33-го окремого штурмового полку Збройних сил України взяли в полон двох російських окупантів, про що пресслуба підрозділу повідомила в офіційному Телеграм-каналі.
На оприлюдненому відео, відзнятому нашими захисниками, полонені (чомусь в цивільному одязі) сидять в причепі автомобіля зі зв’язаними руками і замотаними на рівні очей головами.
Наш захисник з позивним Татарин навчив інтервентів українським гаслам: «Ці кацапи ще не знають наших привітань, але ми певні, що Татарин їх навчить!»
До речі, Марлен Едемович Місіратов 1978 року народження був активистом дніпропетровського осередку «Правого сектору», а після Майдану став командиром розвідувальної групи добровольчого батальйону «Дніпро-1». Воює з 2014 року…
Незваные гости встретились с «Татарином»https://t.co/fTY6HfjSQS #всрф #роа #потерьнет pic.twitter.com/qciNTNvDkh
— Necro Mancer (@666_mancer) January 8, 2025
Подпишитесь на новости
























