Бійці ЗСУ взяли в полон окупантів з Астрахані

Бійці Збройних сил України взяли в полон двох російських окупантів – уродженців Астраханської області: Олексія Васильовича Жукова 2000 року народження з Ахтубинська та Гафуєвича (представився нерозбірливо) з села Алтинжар Володарського району.

Про це повідомив Телеграм-канал «ЛУГАНЩИНА ОПЕРАТИВНА», вказавши, що полонені намагалися сховатися після невдалої спроби прориву, та оприлюднивши відповідне відеоінтерв’ю з ними, записане нашими захисниками.

Полонені розповіли, що їх непідготовлених використовують в якості гарматного м’яса і закликають російських матерів не пускати своїх дітей на війну. Жуков зокрема повідомив, що шість діб перед полоном просидів без їжі і води, даремно чекаючи на допомогу від своїх.

Також обидва стверджують, що в полоні до них ставляться добре, годують, не ображають і не б’ють. Ну і що вони не бачили в Україні нацистів (нагадаємо, про міфічних українських нацистів постійно трендить російська пропаганда).



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Спасение слоненка, упавшего в колодец

30.12.2015 - 11:28
Ох не легкая это работа – из болота тянуть бегемота. Вытаскивать слоненка из колодца тоже не так уж легко. Но иногда приходится заниматься и этим. ...